گزارش سمینار مهارت های ارائه

سرفصل های مهم این مقاله:

گزارش سمینار مهارت های ارائه دانشگاه علوم پزشکی

همایش مهارت های ارائه دانشجویی در سالن همایش شهید احمدرضا احدی دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد قلهک با حدود 200 نفر از اساتید و دانشجویان در روز سه شنبه بیست و یکم مهرماه ساعت 12:30 برگزار گردید.

 

 

گزارش سمینار مهارت های ارائه

 

در ابتدا با سخنرانی ده دقیقه ای حجت السلام والمسلمین کشاورز (امام جماعت دانشگاه) در مورد نحوه ارتباط در دین اسلام همایش آغاز گردید و به این موضوع پرداخته شد که چرا در حوزه علمیه سخنرانی تمرین میشود و در دانشگاه خیر.

با ورود آقای بهرام پور درس اول آغاز شد که در مورد نحوه وارد شدن روی سن بود که بسیار جالب با نمایشی از زمین خوردن یا لغزیدن پا روی سن را اجرا کردند و سپس راهکارهایی برای ضایع نشدن روی سن را ارائه کردند!

 

 

گزارش سمینار مهارت های ارائه

 

سپس از تعدادی از دانشجویان درخواست شد که روی سن بیایند و در 3 دقیقه خودشان را معرفی کنند که تمرین جالبی بود و خیلی از دوستان حتی 3 دقیقه نتوانستند صحبت کنند متاسفانه به نظر میرسد که جای آموزش‌های اصول سخنوری در کشور ما بسیارر  خالی است و این موضوع جای کار بسیار زیادی دارد.

 

 

گزارش سمینار مهارت های ارائه

 

یکی از موضوعات تمرین لحن و صدا بود، آموزش مشدد خوانی و خودکار آموزش داده شد و بسیار باعث شادی و نشاط گردید.

 

 

گزارش سمینار مهارت های ارائه

 

سپس در مورد جایگزینی ماشین و دستگاه بجای انسان در سالهای نه چندان دور بحث و بررسی گردید و این که اگر ما روابط انسانی را به خوبی فرانگیریم، بدون هیچ تردیدی دستگاه‌ها جای ما را خواهند گرفت. همانطور که دستگاه‌های خودپرداز جای بسیاری از کارمندان بانک را گرفته‌آند.

 

همچنین آقای صنم پور مدرس مهارت های مذاکره و ارتباط موثر در مورد چگونگی مذاکره رهنمودهایی ارائه دادند.

 

 

گزارش سمینار مهارت های ارائه

 

در ادامه آقای بهرام پور در مورد هسته مرکزی صحبت توضیحاتی بیان کردند.

 

 

گزارش سمینار مهارت های ارائه

 

در پایان پیشنهاداتی به دانشجویان در رابطه با ارتباط موثر داشتند و از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری که چنین همایشی را برای بالا بردن سطح دانشجویان برگزار کردند تشکر و قدردانی کردند.

لینک خبر همایش در سایت دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد قلهک:

https://www.iautmu.ac.ir/news_show.asp?ID=1355

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا