کتاب های شرکت کنندگان دوره مدرسه استادی

سرفصل های مهم این مقاله

مدرسه  استادی، چه اسم با معنایی، مدرسه ای که در آن یاد می گیریم چطور تبدیل به یک استاد شویم و ابتدا با یادگیری و تلاش زندگی خودمان را بهبود ببخشیم و سپس با استفاده از آموخته هایمان کسب درآمد کنیم.

تا امروز سه دوره از مدرسه ی استادی برگزار شده است، یکی از اتفاقات خوب مدرسه ی استادی برای شرکت کنندگان نوشتن کتاب است.

شرکت کنندگان در مدرسه ی استادی یاد می گیرند که چطور با استفاده از آموزش های مطرح شده در مدرسه ی استادی در زمینه ی مورد نظرشان کتاب بنویسند. 

البته شرکت کنندگان دوره ی استادی مهارت های زیادی را در این دوره فرا می گیرند.

مانند: تندخوانی، کتاب نویسی، مقاله نویسی، راه اندازی سایت، ضبط و فروش محصول، برگزاری همایش و آموزش های زیادی در زمینه ی بهبود فردی و بهتر شدن زندگی شخصی و خانوادگی. 

یکی از فواید فوق العاده ی کتاب نوشتن این است که بعد از چاپ کتابتان به شدت اعتماد به نفستان افزایش پیدا می کند و حس بسیار عالی نسبت به خودتان خواهید داشت.

وقتی کتاب شما را می خرند و نظرشان را بهتان می گویند، احساس عالی تاثیر گذار بودن را درک می کنید.

حسی که  می دانید علاوه بر این که با دانش خودتان زندگی خودتان را بهتر و مفیدتر کرده اید، می توانید کمک کنید افراد دیگری هم که کتاب های شما را تهیه می کنند و می خوانند از آموزه ها و تجربیات شما استفاده کنند و در زندگی شان تغییراتی هر چند کوچک ایجاد کنند.

هنوز هم در جامعه ی ما برای نویسندگان جایگاه ویژه ای قائل هستند و اهل قلم مورد احترام زیادی هستند و وقتی متوجه می شوند شما در مورد موضوع خاصی کتاب نوشته اید اغلب برخورد خوبی با شما خواهند داشت.

شاید وقتی این متن را می خوانید پیش خودتان حس کنید که ای کاش شما هم می توانستید کتابی که همیشه دلتان می خواست را می نوشتید، برای این که بدانید آموزش های مطرح شده در مدرسه ی استادی کاربردی هستند می توانید فیلم زیر را ببینید که تعدادی از شرکت کنندگان دوره ی مدرسه ی استادی کتاب هایشان را معرفی می کنند:

 

فیلمی که بالا مشاهده کردید فقط تعداد معدودی از شرکت کنندگان دوره ی استادی بودند که کتاب هایشان را معرفی می کردند، همان طور که در ابتدای فیلم دیدی تعداد کتاب های نوشته شده در سری مدرسه های استادی نزدیک به 400 جلد می باشد، برای خیلی از افراد به دلیل دوری مسیر یا مشغله های شخصی مقدور نبود که در ساخت این فیلم مشارکت داشته باشند.

در تهیه ی این فیلم سرکار خانم اباذری بسیار زحمت کشیدند که همین جا از ایشان تشکر می کنیم، هم چنین ایشون از شرکت کنندگان دوره ی مدرسه ی استادی سه هستند که در کلیپ بالا هم به معرفی کتابشون پرداختند.

نکته ی بسیار جالب توجه در دوره ی مدرسه ی استادی این است که اگر آموزش های مطرح شده در دوره را درست اجرا کنید، در زندگی شخصی خودتان بسیار بهبود فردی  و پیشرفت را احساس خواهید کرد و هم این که تا قبل از پایان دوره شما حداقل یک کتاب الکترونیکی و یک کتاب چاپی خواهید نوشت، البته بعضی ها هم مثل من مطالب را رعایت نمی کنند و به جای یک جلد کتاب چاپی دوجلد کتاب می نویسند

همان طور که دیدید تنوع موضوعی بسیار زیادی در کتاب های شرکت کنندگان دوره مدرسه استادی وجود دارد، از شناخت خود تا طراحی سایت و برنامه نویسی.

اگر شما هم دوست دارید در این دوره متحول کننده و شگفتی آفرین حضور داشته باشید، روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه دربارهٔ «کتاب های شرکت کنندگان دوره مدرسه استادی»

 1. پشتیبانی بیشتر از یک .

  سلام همراه ارزشمند
  موفقیت شما ارزوی ماست
  امیدواریم شاهد موفقیت های روز افزون شما باشیم.
  موفق و بیشتر ازیک نفر باشید…

 2. من در دوره استادی ۷ ثبت نام کردم ضمن تشکر از استاد بهرام پور عزیز وهمکاران ساعی ایشان و همچتین آرزوی توفیق روز افزون برای شما عزیزان امیدوارم در این دوره نیز مانند دوره های گذشته شاهد آثار و برکات آن باشیم .
  سپاس گذارم که چنین دوره هایی را برگزار می کنید برای رشد و تعالی فرزندان این آب و خاک
  ایزد نگهبان و نگهدارتان باد

اسکرول به بالا