کارگاه آموزشی امپراطوری اینستاگرام ویژه شرکت کنندگان استادی4

سرفصل های مهم این مقاله:

چهارشنبه 21 آذرماه 1397، یک گارگاه ویژه برای شرکت کنندگان در مدرسه استادی 4 در مجموعه بیشتر از یک برگزار شد. در این کارگاه در حدود 50 نفر از دانشجویان استادی 4 که علاقه مند به یادگیری فعالیت درست و صحیح در اینستاگرام بودند، شرکت کردند.

کارگاه آموزشی امپراطوری اینستاگرام

چرا فعالیت در اینستاگرام خیلی مهم است؟

با بیش از 30 میلیون کاربر ایرانی، چشم‌پوشی از فرصت رایگان حضور در این شبکه برای کسب‌وکارهای نوپا یا برندهای معتبر، صحیح به نظر نمی‌رسد.
اینستاگرام به علت ترکیب محتوای بصری و متنی، در به‌ خاطرسپاری برند شما هم موثر است؛ زیرا مغز انسان، تصاویر را با سرعت و به مدت طولانی‌تری در حافظه نگه‌داری می‌کند.

کارگاه آموزشی امپراطوری اینستاگرام ویژه شرکت کنندگان استادی4

احتمالا برایتان جالب است بدانید اینستاگرام در مجموع 800 میلیون کاربر دارد و 70٫7% از کسب وکارهای آمریکا از اینستاگرام استفاده می‌کنند. در کشور ما هم کسب و کارها از این قاعده مستثنا نیستند.
نزدیک به 10 میلیون نفر از ایرانیان از این شبکه استفاده می کنند که بسیاری از آنها کسب و کارها و مشاغل هستند.
 

چرا فعالیت در اینستاگرام خیلی مهم است؟

سرفصل های کارگاه آموزشی امپراطوری اینستاگرام چیست؟

در این کارگاه یاد می گیریم چطور در اینستاگرام فعالیت حرفه ای داشته باشیم، تولید محتوا کنیم، تبلیغات و بازاریابی درجه یک ارائه دهیم و برند خودمان را حرفه ای تر بسازیم.
سرفصل‌های زیر به طور کاملاً کاربردی و عملی ارائه خواهد شد.
 

ساختار پروفایل: در بخش اول روش های صحیح برای ساخت یک پروفایل حرفه ای برای اینستاگرام از جمله روش قرار دادن عکس، بیوگرافی و صفحه شخصی وبسایت آموزش داده شد.
الگوریتم اینستاگرام: در این بخش بیش از 5 الگوریتم اصلی اینستاگرام شرح داده شد و به شایعاتی که در مورد الگوریتم های آن منتشر شده بود، پاسخ داده شد.
تولید محتوا: در بخش تولید محتوا برای اینستاگرام، نکات بسیار مهمی برای تولید محتوای جذاب، کاربردی و هدفمند به دوستان، آموزش داده شد و بیش از 10 ایده تولید محتوای کاربردی معرفی شد.

کارگاه آموزشی امپراطوری اینستاگرام ویژه شرکت کنندگان استادی4

پارامترهای اینستاگرامی: در این بخش پارامترهای آماری پست ها تشریح شد و تجزیه و تحلیل آن به دوستان نشان داده شد.
استوری: در این بخش، نکات مهمی در رابطه با تولید یک استوری کاربردی و هدفمند گفته شد و ایده های بسیار خوبی به دوستان داده شد و تمامی استیکرها به دوستان معرفی شد.
اینستالایو: در این قسمت لایو اینستاگرام به صورت کامل معرفی و ایده هایی در این زمینه به دوستان شرکت کننده ارائه شد تا بهتر بتوانند لایو ارائه کنند.

پایان کارگاه آموزشی امپراطوری اینستاگرام

بعد از حل تمرین‌های مختلف و کارهای تیمی متنوع، کارگاه آموزشی مفهومی ای که برای اینستاگرام ترتیب داده شده بود، به پایان رسید.

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا