چطور استاد شویم و دنیا را به جایی بهتر برای زندگی بدل کنیم؟

سرفصل های مهم این مقاله

چطور استاد شویم؟ اگر بدانیم که چیکار کنیم از زندگی خودمان لذت ببریم مطمئناً کاری خواهیم کرد که دنیا را برای خودمان و دیگران جای بهتری برای زیستن کنیم.

در این فایل محمدپیام بهرام پور به شما خواهد گفت که سمینار مدرسه استادی چیست؟ و در برج میلاد تهران قرار است چه چیزی  گفته شود؟

در این سمینار به شما نقشه راهی داده می شود که به صورت واضح و خیلی دقیق متوجه شوید چطور استاد شوید تا با آموزش دادن به دیگران به شغل دلخواه خود دست یابید و درآمد قابل توجهی داشته باشید.

مدرس شدن مزایایی بسیار زیادی دارد و مطمئناً از آن ها به وجد خواهید آمد…

شما می توانید فیلم آموزشی در خصوص اینکه چطور استاد شویم را از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده نمایید:

 

 

برای دانلود فیلم کافیست اینجا کلیک کنید (53MB)

 

متن فیلم چطور استاد شویم؟

به نام خدا

سلام، من پیام بهرام پور هستم از مجموعه بیشتر از یک نفر! جایی که تلاش می‌کنیم بیشتر و مؤثرتر از یک نفر باشیم تا دنیا جای زیباتری برای زندگی کردن بشه

امروز توی این فایل می خوام در مورد این با شما صحبت بکنم که سمینار مدرسه استادی دقیقاً چه چیزی هست و چه معنی دارد؟

سمینار مدرسه استادی در حقیقت قرار هست به شما یک نقشه راهی رو بده که به‌صورت خیلی واضح بدونید چطور می تونید تبدیل به یک مدرس حرفه‌ای بشوید تا با آموزش دادن به دیگران بتونید هم یک شغل جذاب، مفید، دوست‌داشتنی و با درآمد قابل‌توجه داشته باشید.

در حقیقت ما به‌عنوان یک مدرس می خوایم فعالیت خودمون رو آغاز بکنیم، این شغل جذابیت‌های خیلی زیادی داره، اینکه اولاً شما دائماً با یادگیری و یاد دادن در ارتباط هستید، مخاطبانی که باهاشون سر و کار دارین آدمای فرهیخته و مثبت و بسیار ارزشمندی هستند، چون اهل یادگیری‌اند و یکی از مزایای این شغل هست، من دوستان خیلی زیادی توی کلاس‌ها و دوره‌های خودم پیدا کردم کسانی که ارتباطم رو باهاشون حفظ کردم چون آدم‌های مثبت یک ارزشمند و دوست‌داشتنی‌اند.

فایده‌های بسیار زیادی داره این که زمانتون دست خودتونه، محل کارتون هم دست خودتونه، دوست دارین کجا فیلم آموزشی ضبط کنین؟ توی طبیعت؟ یا خونتون؟ توی محل کار؟ توی دفترتون؟ یا تو یک سالن سمینار؟

خب فایده‌های خیلی زیادی داره ازجمله کارآفرینی، ازجمله این که می تونید زمان کاری خودتون رو خودتون انتخاب کنید، دائماً در حال یاد دادن هستید، جایگاه اجتماعی بسیار بالایی داره، درآمد بسیار ارزشمندی داره و می‌خواهیم خیلی دقیق‌تر راجع به این موضوع با هم صحبت کنیم.

اجازه بدید یک دید از بالا داشته باشیم. وقتی‌که کامل و از بالا به کل داستان نگاه می‌کنیم، خیلی راحت متوجه می شیم که دنیای ما تغییرات خیلی زیادی داشته، مثلاً اجداد ما اصلاً لازم نداشتن که سواد داشته باشند و خوندن و نوشتن بدونن، اما الآن دنیا تغییر کرده و همه ما بلدیم بخونیم و بنویسیم.

البته دنیای ما تغییرات خیلی زیادی داشته ولی ما متأسفانه بر اساس اون تغییرات خیلی چیزها رو یاد نگرفتیم و بنابراین دنیای ما نیاز به مدرسانی که کمک بکنه افراد کیفیت زندگیشون بهتر بشه و به اون ها یاد بده که چطور حرفه ای تر و بهتر باشند.

مثلا یک فروشنده همین که یاد بگیره چطور محصول خودش رو بهتر بفروشه و فروش بیشتری داشته باشه می تونه بهش کمک بکنه که تو زندگیش خیلی بیشتر، کیفیت بهتری رو تجربه بکنه و لذت بیشتری رو از زندگی ببره، شغلش رو دوست داشته باشه، احساس بهتری داشته باشه، درآمدش زیاد بشه و همه این‌ها به خاطر یک آموزش یک مدرس می تونه باشه یا کنترل استرس تو دنیای پراسترس امروز، اتفاقای خیلی زیادی می افته که در هر لحظه به ما اضطراب، استرس و نگرانی وارد می کنه و ما متأسفانه یاد نگرفتیم که چطور این استرس‌ها و اضطراب‌ها رو مدیریت بکنیم، اگر یک نفر ما رو آموزش بده که چطور این کار رو انجام بدیم، کیفیت زندگی ما خیلی بالاتر می ره و جالبه که بدونین اضطراب و استرس یکی از اصلی‌ترین دلایل بیماری‌های عجیب‌وغریبی مثل سرطان هست،

بنابراین کیفیت زندگی ما رو می تونه خیلی زیاد بهبود بخشه اگر بدونیم چطور اضطرابمون رو مدیریت کنیم یا تربیت فرزند، خب شاید درگذشته اجداد ما خیلی لازم نداشتن که تکنیک‌های تربیت فرزند رو به‌صورت حرفه‌ای بدونن چون پیچیدگی خاصی وجود نداشته، اما الآن دنیای ما بسیار بسیار پیچیده شده و لازمه که بدونیم تو شرایط مختلف چطور می تونیم با فرزند خودمون ارتباط برقرار بکنیم، دیگه از همسرداری هم بگذریم که تکنیک‌های خاص خودش و روش‌های خاص خودش رو داره، می دونید یک طلاق و جدا شدن چه اثرات وحشتناکی می تونه روی چندین و چند خانواده داشته باشه؟ و زندگی چند نفر رو به معنای واقعی کلمه نابود بکنه؟ اما اگه بدونیم که چطور یک زندگی با کیفیت خوب داشته باشیم اون وقت می تونیم خیلی تجربه‌های بهتری داشته باشیم، نه‌تنها به طلاق فکر نکنیم به اتفاقات خیلی قشنگ‌تر و خوش‌آیندتر فکر بکنیم و به فکر لذت بردن از زندگی خودمون باشیم و کاری می‌کنیم که دنیای خودمون و دیگران خیلی قشنگ‌تر بشه.

البته از یک سری موضوعات حساس‌تر مثل کار با نرم‌افزارها، کار با تجهیزات خاص و موضوعاتی از این دست که باید کاملاً بگذریم، این‌ها همه نمونه‌هایی از موضوعاتی بود که ما در اون ها نیاز به مدرس داریم یعنی نیاز به آموزش داره اما مدرس به‌اندازه کافی وجود نداره.

فکر می‌کنید چند نفر، چند دانش‌آموز واقعاً می دونن که چطور باید مطالعه بکنن؟ و با مهارت‌های مطالعه و حافظه به‌خوبی آشنا هستن؟ فکر می‌کنید چند نفر واقعاً می دونن چطور با فرزندشون ارتباط برقرار کنن؟ چند نفر واقعاً می دونن که تو جلسه مصاحبه استخدامی باید با اون کسی که داره اون ها رو استخدام می کنه چطور صحبت بکنند؟ فکر می کنین چند نفر می دونن که چطور می تونن رضایتشون رو از شغلشون و زندگیشون افزایش بدن؟ فکر می کنین چند نفر می دونن که باید خوب سخنرانی بکنن؟ و همه این‌ها نشون می ده که ما چقدر به مهارت‌هایی که به بهبود زندگی ما رو تضمین می کنه نیازمندیم.

حالا شما اگه بتونید کمک بکنید که توی یکی از این موارد یا هر مورد دیگه ای که به ذهنتون می رسه، تغییری در زندگی افراد شکل بده مسلماً اولاً یک شغل بسیار عالی خواهید داشت و دوماً خودتون رضایت بسیار زیادی رو از زندگی تجربه می‌کنید، فقط کافیه یک پدر و مادر احساس بکنند با تکنیک‌هایی که شما به اون ها آموزش می دین میشه تربیت بهتری برای فرزندشون داشته باشن، مسلماً با کمال میل حاضرن وجهی رو بپردازن، آموزش‌ها رو یاد بگیرن، چون مطمئنند که می تونند آینده خوبی رو برای بچه خودشون تضمین بکنن، مسلماً اگر کسی مطمئن باشه که استرسش رو مدیریت بکنه و حس بهتری از زندگی داشته باشه با کمال میل و با آسودگی خاطر حتماً وجه کلاس‌ها و دوره‌های شما رو خواهد پرداخت،

 

اعتماد به نفس چیست؟ اعتماد به نفس تان را با این برنامه عملی 10 روزه افزایش دهید

 

خب تجربه ای که من بارها و بارها داشتم خیلی‌ها با خوشحالی چندین میلیون تومن پرداختن، توی کلاس‌ها و دوره‌های ما شرکت کردند و مطالب آموزشی رو یاد گرفتن، به کار بستن و نتیجه رو دیدن و جالبه نه‌تنها خودشون کاملاً راضی هستند از اون پولی که پرداخت کردن بلکه به خیلی‌ها هم توصیه می کنن که تو کلاس‌ها شرکت کنن، همه این‌ها به این دلیله که ما یک آموزگار هستیم، آموزش می دیم که کیفیت زندگی بهتر بشه و سمینار استادی دقیقاً راجع به همین موضوع هست، به شما یاد می ده که چطور یه نیازی رو پیدا بکنید، یک مسئله‌ای رو پیدا بکنید که نیاز به مدرس داره، از تجربیات خودتون، از مطالعات خودتون یا علاقمندی خودتون استفاده بکنید، اون ها رو سازماندهی بکنید، خوب دست بندی بکنید به روش‌های مختلف مثل کتاب، مثل سخنرانی، مثل کارگاه، مثل سمینار، مثل جلسات مشاوره یا محصولات آموزشی یا فیلم‌های آموزشی، مثل همین فیلمی که دارید مشاهده می‌کنید، در اختیار دیگران قرار بدید تا کیفیت زندگیشون بهتر بشه.

مسلماً به‌واسطه این کمکی که شما به اون ها می‌کنید، مبلغی رو دریافت می‌کنید که و درآمد قابل‌توجهی رو خواهید داشت و این جزو معدود بازی‌هایی هستش که همه توی اون برنده هستند همه خوشحالن و همه دوست دارن که این بازی همین‌طور ادامه پیدا بکنه، همه می خوان بیشتر یاد بگیرن، زندگی بهتری داشته باشن، بنابراین این یک نگاه کلی بود به فضای استادی، به فضای مدرس شدن و تجربه خوبی که می تونیم به‌واسطه اون داشته باشیم.

امیدوارم که این فیلم مورد توجهتون واقع‌شده باشه، توی سمینار استادی می بینمتون.

برای دانلود متن فیلم کافیست اینجا کلیک کنید

 

ثبت نام در سمینار آنلاین معارفه مدرسه استادی 7

در این سمینار شرکت کنید، چون این سمینار یک سمینار معارفه خالی نیست، کلی نکته آموزشی و خلاصه دوره استادی را در آن آموزش ببینید…! روی تصویر زیر کلیک کنید:

پخش آنلاین سمینار معارفه مدرسه استادی ۷

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا