(دانلود ویدیو) هوش کلامی شامل چه مهارت‌هایی است

سرفصل های مهم این مقاله:

هوش کلامی شامل چه مهارت‌هایی است؟

در هفتمین باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد در مورد هوش کلامی و تسلط بر کلام صحبت کردیم و همانطور که می‌دانید هوش کلامی یکی از اجزای هوش‌های چندگانه گاردنر است و می‌توان آن را بهبود بخشید و رشد بسیار زیادی داد.

اگر هوش عالی نداشته باشیم برای برقراری ارتباطات 85% عامل موفقیت که از این طریق کسب می‌کنیم را از دست خواهیم داد به همین دلیل در فایل زیر به این موضوع پرداختیم که هوش کلامی شامل چه مهارت‌هایی می‌باشد.

 

هوش کلامی شامل چه مهارت‌هایی است؟

می‌دانیم که عامل هوش در کلیه زمینه‌ها چقدر موثر است و چقدر با ارتقای آن توانایی و بازدهی ما در کارمان افزایش خواهد یافت. کلام هم هوش مختص خود را دارد و تمرینات مخصوص کلام هست که به افزایش و ارتقای هوش کلامی می‌انجامد. در این ویدیو با مهارت‌های هوش کلامی آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم چطور از آن‌ها استفاده کنیم.

 

امیدوارم با دیدن این ویدیو هوش کلامی شما ارتقا یافته، مهارت‌های شما در آن که مهارت‌های کلامی شماست بهتر شده و در نهایت سخنرانی و فن بیان بهتر و با کیفیت‌تری داشته باشید. شما می‌توانید این ویدئو را از قسمت پایین مشاهده کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

 

 برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید 

 

حتما این مقالات خوب در مورد هوش کلامی را هم مطالعه کنید:

 

 

 

در مورد هوش کلامی این مقالات را هم حتما بخوانید:

تکنیک های افزایش هوش کلامی

هوش های چندگانه گاردنر

چند راهکار ساده برای افزایش هوش کلامی کودکان

هوش کلامی چیست؟ و معرفی کتاب هوش کلامی

 

اگر هنوز چیزی در مورد بسته جامع هوش کلامی نمیدانید، همین الان روی تصویر زیر کلیک کنید و اطلاعات بیشتری در مورد این محصول فوق العاده به دست آورید.

قطعا این دوره برای همه ما دوره ای ضروری و مهم است

 

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا