هدایا-بیشتر از یک نفر

طرز فکر

انقلابی ترین نظریه در مورد موفقیت

"+ 390 هزار تومان اعتبار هدیه"

هدایا

هدایای رایگان!!!

ما در بیشتر از یک نفر تصمیم گرفتیم برای برخی از محصولات هدایای رایگانی تقدیم خریداران گرامی بکنیم. برای محصولات آموزشی که امکان انتخاب هدیه دارند می توانید یکی از هدایایی را که برای شما در نظر گرفته شده است را انتخاب کنید تا به بعد از خرید محصول، هدیه به صورت رایگان برای شما قابل مشاهده و دانلود شود. 

محصولاتی که امکان انتخاب هدیه دارند با علامت قرمز رنگ هدیه دارد مشخص شده اند.

 

در حال حاضر به ازای  هر محصول می توانید یکی از هدایایی را که به شما پیشنهاد می شود را انتخاب کنید. کافی است پنل انتخاب هدیه وجود دارد کافی است تیک یکی از هدایایی را که دوست دارید بزنید و به روند خرید خود ادامه دهید. 

 

و اگر قبل از اینکه دکمه خرید را بزنید هدیه خود را انتخاب نکرده باشید سیستم برای شما پنجره ای را باز می کند تا بتوانید هدیه خود را انتخاب کنید. ضمن اینکه شما می توانید گزینه "هدیه نیاز ندارم" را نیز انتخاب کنید

 

انتخاب هدیه

 

برای اینکه قبل از انتخاب بتوانید جزییات هدیه ها را دیده و با هم مقایسه کنید، می توانید روی نام هدیه کلیک کنید. صفحه هدیه در تب جداگانه ای برای شما باز می شود و شما می توانید تمام توضیحات مربوط به هدیه را مطالعه کنید و هدیه مناسب خود را انتخاب کنید.

توجه : هدیه ها غیر قابل خرید هستند. به این معنا که هدیه ها به تنهایی قابل خریداری نیستند و برای استفاده از آنها حتما باید محصولی را خریداری کنید که این امکان را به شما بدهد تا هدیه را انتخاب کنید.

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود