هدف گذاری حرفه ای و فواید آن (محمدپیام بهرام پور در برنامه وقت کار)

سرفصل های مهم این مقاله:

برنامه وقت کار حاصل همکاری شبکه ایران کالا با سازندگان برنامه پایش است که در روزهای زوج ساعت 22 پخش می شود. این برنامه راهنمای موفقیت در کسب و کار است اگر می خواهید در کسب و کارتان موفق باشید با مجموعه ویدیوهای این برنامه همراه باشید.

در این قسمت می خواهیم درباره هدف گذاری، نحوه گذاشتن هدف و اینکه اصلا هدف چه چیزی است صحبت کنیم، شما هدفتون برای امسال چیست! جواب دادن به این سوال برای خیلی از ما سخت است، اصلا هدفی برای خودتان مشخص کردید؟ در ابتدا برای اینکه با مفهوم هدف گذاری به طور کامل آشنا شوید ویدیو زیر را ببینید. زمان زیادی را از شما نمی گیرد اما باعث می شود با مفهوم هدف آشنا شوید و برای رسیدن به آن یک سری کارهای نظام مند را انجام دهید.

 

افرادی که هدف گذاری نمی کنند حالت های زیر را دارند

– از زندگیشان راضی نیستند
– در زندگی مدام احساس خستگی می کنند
– نگران حرف مردم هستند
اگر به یکی از این موارد دچار هستید راهکارهایی ساده و حرفه ای را در ویدیو بالا برای شما در نظر گرفته ایم.

هدف گذاشتم ثروتمندترین شخص در جهان شوم!!

برای اینکه بتوانیم هدف گذاری درستی را در زندگیمان داشته باشیم پیش از هر چیزی باید با تعریف درست هدف آشنا شویم. برخی از افراد هستند که هدف را دور از دسترس می بینند. مثلا: «هدف گذاشتم بشم ثروتمندترین مرد دنیا» یا مثلا هدف های بسیار کوچک و پیش پا افتاده می گذارند. مثلا: «هدف گذاشتم که عصر با ماشینم کار کنم» اینها هیچ کدام هدف به شمار نمی آیند.

تعریفی از هدف: هدف چیزی است که به اندازه کافی دور از دسترس است و باعث می شود ما را به چالش بکشد اما شدنی و واقعی است و در نهایت اینکه برای رسیدن به آن لازم است یک سری کارهای هدفمند انجام شود.

برنامه وقت کار

چه کسانی باید هدف گذاری کنند؟

در جامعه امروزی که چالش های بسیاری دارد برخی با خودشان می گویند: چه لزومی دارد در این وضع اصلا هدفی را برای خودم مشخص کنم، در صورتیکه اینطور نیست هر چقدر که چالش های ما در جامعه بیشتر شود نیاز به هدف گذاری و گذاشتن هدف در ما بیشتر می شود و نقش پررنگ تری را به خود می گیرد. پس هدف گذاری برای این روزهای سخت و پر از چالش است.

دو دسته افراد در جامعه وجود دارند:

– افرادی که اصلا هدف نمی گذارند و به جایی هم نمی رسند چوندر زندگیشان رسالت ندارند، طبیعی هست اگر هدفی را نداشته باشیم نمی دانیم خواسته مان از زندگی چیست و به جایی هم طبیعتا نمی رسیم
– افرادی که هدف های اشتباه می گذارند، هدف هایی که هیچ وقت نمی توانند به آن برسند و فقط در ذهنشان است، اما بخش کوچکی از مردم در جامعه هستند که هدف های درستی را می گذارند.
در ویدیو بالا روش های هدف گذاری درست، کاردبردی و مناسب با وضع کشور گفته شده است.

اگر هنوز هم به دنبال راهی برای آشنا شدن با نحوه گذاری هستید فیلم سمینار هدف گذاری را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید، همه ما برای رسیدن به موفقیت در زندگی به هدف گذاری درست آن نیازمندیم، پس این فرصت را از دست ندید و به صورت رایگان این فیلم را مشاهده کنید.

دانلود رایگان سمینار هدف گذاری

هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار

برای خواندن برنامه قبلی محمدپیام بهرام پور در وقت کار روی لینک زیر کلیک کنید

چرا تنبلی می کنیم؟ (محمد پیام بهرام پور در برنامه وقت کار)

نه گفتن و قاطعیت؛ دو مهارت بسیار مهم +یک روش 4 مرحله ای عالی برای نه گفتن

آموزش حل مسئله

آموزش نحوه غلبه بر ترس از شروع کار

ترفندهایی برای حل مسئله

چه کسانی خلاق هستند؟

مطالب محبوب سایت:

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا