رازهای موفقیت نفر اول مدرسه استادی (لایو پیام بهرام پور و محمدعلی زندی)

سرفصل های مهم این مقاله:

مدرسه استادی 7 به زودی، با قدرت آغاز خواهد شد. تعداد ظرفیت این دوره رؤیایی، رو به اتمام است. اگر هنوز هم شک و تردید دارید، می‌توانید با نفر اول دوره مدرسه استادی 6 بیشتر آشنا شوید.

لایوی که نسخه کامل آن را ملاحظه می‌کنید، یک لایو مشترک از پیام بهرام پور، مدرس اصلی دوره مدرسه استادی و محمدعلی زندی خواجه، نفر اول دوره مدرسه استادی 6 است.

در این لایو، آقای زندی خواجه ماجراهای بسیار جالبی از تجربیات ارزشمندش در طول دوره، سختی‌ها و دشواری‌های مسیر استاد شدن و البته نتایج آن در زندگی شخصی و کاری، تعریف می‌کند.

لطفاً با این لایو همراه شوید.

با بخشی از موضوعاتی که در لایو آموزشی پیام بهرام پور و محمدعلی زندی مطرح می‌شود، آشنا شوید:

 

از کجا با مدرسه استادی آشنا شدم؟ 

آقای زندی، تعریف می‌کند:

«من در کنار تحصیل و کار خودم، در تلاش بودم تا رشد کنم. هرگز از رشد و یادگیری خسته نمی‌شوم. من از مدت‌ها قبل با سایت بیشتر از یک نفر، آشنا شده بودم. تا اینکه تصمیم گرفتم برای ارتقای چندپله ای در زندگی‌ام، در دوره مدرسه استادی 5 شرکت کنم.»

پیش از شرکت در این دوره به صورت جدی به مهاجرت فکر کردم؛ اما وقتی دیدم در کشور خودم می‌توانم موثرتر از هرجای دیگری در دنیا باشم، تصمیم گرفتم همین جا بمانم و به رشد و یادگیری و البته «تغییر» ادامه دهم.

 

چرا دل پیام بهرام پور از دست من خیلی پره! 

یکی از ویژگی‌های مهم دوره مدرسه استادی، بازگشت وجه به صورت کامل برای نفر اول و بازگشت نیمی از وجه برای نفر دوم است. برای همین هم هست که دل آقای بهرام پور از من پر است! (شوخی)

البته من برای اینکه پول دوره را پس بگیرم، برای اول شدن تلاش نمی‌کردم. من تلاش می‌کردم بهترینِ خودم باشم و حداکثر تلاشم را کنم تا از این دوره نهایت استفاده را ببرم.

 

درآمد دلاری در مدرسه استادی؟ 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که مرا ترغیب کرد به مدرسه استادی بیایم، بخشی مفصل برای داشتن «درآمد دلاری» بود.

حتماً میدانید که داشتن درآمد دلاری، با توجه به تفاوت زیاد بین ارزش دلار و ریال، چقدر بحث مهمی است و درآمد دلاری چند گام می‌تواند شما را به جلو پرتاب کند؛ بنابراین برای یادگیری درآمد دلاری، ذوق فراوانی داشتم و همانطور که گفتم، از دلایل مهمی بود که در مدرسه استادی شرکت کنم.

همین الان می توانید فرم زیر را تنها در 30 ثانیه پر کنید تا کارشناسان مجموعه بیشتر از یک نفر، با شما تماس بگیرند و یک مصاحبه رایگان با شما تنظیم کنند:

فرم درخواست ها

 

در دوره استادی، به من چه گذشت؟ 

شاید این شبهه برای برخی افراد پیش بیاید که ما، این سؤال و جواب‌های لایو را هماهنگ کرده باشیم؛ بنابراین می‌خواهم کمی در مورد مدرسه استادی بگویم.

من پیش از دوره استادی هم دستاوردهای زیادی داشتم؛ اما حال دلم خوب نبود و می‌خواستم چیزهای بیشتری یاد بگیرم. موضوعاتی که هیچ کجا به ما یاد نمی‌دهند.

پیش از برگزاری دوره، فکر می‌کردم در طول دوره در مورد مباحث «توسعه و رشد فردی» آموزش نمی‌دهند؛ اما همین مباحث رشد فردی چنان به کار من آمد و از نظر ذهنی مرا قوی‌تر کرد که تمام دانسته‌های کسب و کاری من تحت تأثیر قرار گرفت. همین آموزش‌های رشد فردی بود که به من اعتماد به نفس فراوان‌تری داد و کمک کرد تا مهارت‌هایم را با یک برنامه درست و هدف گذاری صحیح به کار بگیرم و الان هم برنامه‌های خوبی برای آینده دارم.

 از موضوعات مهم دیگری که در دوره به من کمک کرد، شبکه سازی بود. شبکه سازی همین الان به من کمک کرده تا روابط موثری با نهادها و اشخاص دیگر برقرار کنم.

مثلاً من با دانشگاه چمران و اساتید و مدیران آن و مدیران پارک علم و فناوری صحبت کرده‌ام و اتفاقات خوبی قرار است بیفتد.

تا قبل از دوره استادی، خیلی پراکنده و سردرگم کار می‌کردم؛ اما مسیری که مدرسه استادی به من یاد داد، باعث شد به خوبی به یک درک مناسب از شرایط حال حاضر و آینده‌ام دست پیدا کنم.

برنامه ریزی، هدف گذاری صحیح، تمرکز و آموزش‌های دیگر هم در طول مسیر آینده به شدت به کار من خواهد آمد.

به جز بحث درآمد، موضوعات بهبود فردی و رشد، آنقدر در دوره استادی پررنگ است که اگر هیچ درآمدی هم کسب نمیکردم، سطح رضایت از زندگی و کیفیت زندگی ام به صورت محسوسی بالاتر رفت…

 

آیا درآمد دوره را لزوماً در طول دوره به دست خواهید آورد؟ 

من در طول دوره مدرسه استادی، نه تنها پول کل دوره را درآوردم بلکه چندین میلیون درامد اضافه‌تر هم کسب کردم. اما مورد من، نباید کسی را به این اشتباه بیندازد که لزوماً کل درامد دوره در طول دوره به دست خواهد آمد.

علاوه بر آموزش‌های خوب، اینکه بتوانید درآمد دوره را به دست آورید، بستگی زیادی به خود شما دارد.

اینکه تمرینات را به صورت کامل جدی بگیرید، اقدام کنید، سختی‌های ان را تحمل کنید و از مسیر یادگیری لذت ببرید هم موارد مهمی هستند.

اما می‌توانید امیدوار باشید که اگر زحمات و تلاش‌های این دوره را به خوبی پشت سر بگذارید، در طول دوره بتوانید درآمد زیادی کسب کنید.

همچنین در طول دو تا سه سال بعد از دوره، در صورت تلاش مؤثر و هدف گذاری صحیح می‌توانید به درامدهای بالایی هم برسید.

همانطور که خیلی از شرکت کنندگان مدرسه استادی، توانسته‌اید به این درامدها برسند و البته خیلی‌ها هم با توجه به برنامه ریزی غلط یا عدم اقدام برای نکات گفته شده، به این درآمدها نرسیدند.

در یک کلام باید بگویم، مدرسه استادی جایی برای اقدام کردن است و برای افراد اهمال کار، نمی‌تواند مفید و مناسب باشد.

 

جو دوره مدرسه استادی، چطور است؟ 

با توجه به اینکه افراد شرکت کننده در این دوره، همه مشتاق آموزش و یادگیری و بهبود فردی اندع جو دوره بی نظیر و فوق العاده است.

شرکتت کنندگان استادی، همه افرادی هستند که می‌خواهند مفید و موثرتر از خودشان باشند و دنیای اطرافشان را جای بهتری برای زندگی کنند.

بسیاری از شرکت کنندگان اذعان کرده‌اند که حتی با وجود نداشتن درامد بسیار بالا، کیفیت زندگی‌شان پس از آموزش‌های دوره استادی، به مراتب بالاتر رفته و سطح رضایت از زندگی‌شان افزایش پیدا کرده است.

بدون تردید مدرسه استادی مثل باغی پر از گل است که هرکس درآن وارد شود، بوی گل خواهد گرفت… البته افراد منفی باف هم همه جا هستند. در این دوره، همین افراد هم نگرانی‌های به جایی داشتند که تلاش می‌شد تمام این نگرانی‌ها با «آموزش درمانی» حل شود.

 

آیا از هزینه مدرسه استادی پشیمانم؟ 

تا روزهای ابتدایی پیش از مصاحبه ببا کارشناسان مجموعه بیشتر از یک نفر، کمی مردد و دودل بودم؛ اما پس از اطمینان از محتوای ارزشمند دوره، تصمیم خودم را گرفتم.

الان که دوره 5 استادی تمام شده، واقعاً حاضرم دو برابر این مبلغ هم هزینه کنم. چون کیفیت زندگی من بالاتر رفت، مسیر برایم کاملاً روشن شد و رضایت درونی من بیشتر شد.

 

آیا دوره استادی برای کارمندان خوب نیست؟ 

جالب است بدانید خود من که در مدرسه استادی 5 بهترین رتبه را کسب کردم، کارمند بودم!

من حتی به دلیل مجردی زندگی کردن و مشکلات خاص خودش، وقت محدودتری داشتم. آب این وجود آنقدر برای هدفم مشتاق بودم که تمام سختی‌ها را تحمل می‌کردم و تلاشم را دو چندان کرده بودم تا دست خالی از این دوره نروم…

بنابراین کارمند بودن یا بهانه‌های این چنینی، هیچ توجیهی حداقل برای من نداشت…

من با وجود تمام سختی‌ها، باور داشتم که می‌توانم به اهدافم در طول دوره و پس از آن دست پیدا کنم و همین اتفاق هم برایم افتاد…

 

برنامه من برای آینده چیست؟  

هم اکنون فعالیت اصلی من بر روی سایتم ادامه دارد. طراحی دوره‌های مختلف، مقالات رایگان، محصولات رایگان و آموزش‌های خوب. برنامه‌های خیلی خوبی هم برای آینده ریخته‌ام که شامل همکاری با شرکت کنندگان دیگر مدرسه استادی هم می‌شود.

بعد از اینکه از کار کارمندی‌ام استعفا دهم، برنامه‌هایم را جدی‌تر دنبال خواهم کرد. سمینارهای خوبی هم در پیش رو دارم. در زمینه‌های تخصصی خودم هم در حال طراحی آموزش‌های موثری هستم.

 

آیا مدرسه استادی راحت است؟ 

اصلاً و ابداً!
راستش را بخواهید تلاش و زحمت فراوانی می‌طلبد.

خیلی‌ها ممکن است به این اشتباه بیفتند که آموزش‌های استادی برای موفقیت کافی است. در حالی که آقای بهرام پور گفته‌اند آموزش صرف، کافی نیست.

شاید به جرات بگویم 80 درصد موفقیت در آینده بستگی به خود شخص دارد.

اگر بتوانید از آموزش‌های این دوره نهایت استفاده را ببرید و اقدام و زحمت را چاشنی کار کنید، بدون شک موفقیت خواهید شد. ولی بدون اقدام و برنامه ریزی و هدف گذاری، خیر!

هرگزنمیتوانید بدون اقدام انتظار داشته باشید که درامد بالایی کسب کنید یا تغییری خاص در زندگی داشته باشید.

مدرسه استادی هرگز راحت نیست، بستگی به تلاش و هدف و برنامه خودتان هم دارد…

 

داستان اثرگذاری من… 

اثرات مدرسه استادی، هم در کوتاه مدت و هم در بلندمدت زیاد است.

در کوتاه مدت علاوه بر درامد و رشد فردی، توانستم مسیرم را بهتر بشناسم و اعتماد به نفس بیشتری کسب کنم.

یکی از ماجراهای جالبی که برای من اتفاق افتاد، این بود که آموزش‌های قدیمی‌ام را منتشر کردم.

من همیشه می‌ترسیدم که آموزش دهنده شوم. فکر می‌کردم افراد حرفه‌ای‌تری از من برای آموزش وجود دارند. اما با آموزش‌های استادی، آموزش‌های قدیمی و تخصصی‌ام را طراحی کردم و در سایتم برای فروش گذاشتم. جالب بود که اصلاً فکر نمی‌کردم این آموزش‌های اینقدر پرفروش شوند.

و این نتیجه اعتماد به نفسی بود که در دوره به دست آوردم. حتی تماس‌های زیادی از شهرهای ممختلف داشتم که هرکدام می‌گفتند از آموزش‌های تو بسیار استفاده کردیم.

مثلاً یک استاد دانشگاه از زنجان به من زنگ زد و از من بابت آموزش‌های خوبم تشکر ویژه کرد.

البته قبل از استادی، من نمی‌دانستم چطور می‌توانم این آموزش‌ها را به صورت مؤثر طراحی و منتشر کنم.

 

برای آنهایی که شک و تردید دارند…

اول از همه باید ببینیم چند نفر در این دوره شرکت می‌کنند.

من همیشه به خودم می‌گفتم این دوره حتماً چیزی دارد که 300 نفر حاضر می‌شوند میلیونی خرج کنند و در آن شرکت کنند.

دومین توصیه من این است که اگر می‌خواهید تغییری در زندگی‌تان ایجاد کنید، حتماً در دوره شرکت کنید.

اگر در یک دور باطل گیر افتاده‌اید، اگر فکر می‌کنید آموزش خوب وجود ندارد و اگر فکر می‌کنید زندگی‌تان چیزی کم دارد، حتماً در شرکت در این دوره تردید به دلتان راه ندهید.

حتماً نتایج ان را در انتهای دوره و چه بسا تا پایان عمرتان ملاحظه خواهید کرد…  چون تغییر را یا شما در خودتان می‌دهید و یا دنیا به زور شما را مجبور می‌کند که تغییر کنید…

 

از مجموعه بیشتر از یک نفر، چه انتظاراتی داریم؟

خدمات حین دوره و بعد از دوره مجموعه بیشتر از یک نفر، عالی است.

اما نظر من این است که مجموعه، چتر حمایتی وسیع‌تری برای دوستان شرکت کننده در استادی در نظر بگیرد. مثلاً برای معرفی بیزینس های بچه‌ها در سایت یا هر جای دیگری که صلاح بدانید انجام دهید.

همچنین برنامه‌ای برای فروش محصولاتی که استانداردهای لارم برای انتشار و فروش در سایت بیشتر از یک نفر را دارند، تدارک ببینید.

این باعث می‌شود هم بچه‌ها فروش را تجربه کنند و هم برای تولید محصولات با کیفیت، ترغیب شوند.

 

و آخرین توصیه من…

نترسید و اقدام کنید…

حتماً بچه‌های کوچک را دیده‌اید که صدبار زمین می‌خورند و دوباره برمیخیزند و راه رفتن را تمرین می‌کنند.

بدون تردید خدا هر آرزویی را در دلتان قرار داده، راه رسیدن و توانایی آن را هم در وجود شما گذاشته است.

بنابراین میدانم که می‌توانید اگر برایش رؤیاپردازی کنید، تلاش کنید، برنامه ریزی کنید و هدفمند و هوشمندانه جلو بروید…

اقدام، مهم‌ترین توصیه‌ای است که برای شما دارم.

 

فرم زیر را در 30 ثانیه پر کنید تا برای یک وقت مصاحبه رایگان با شما تماس بگیریم:

فرم درخواست ها

همچنین می توانید جهت به دست آوردن اطلاعات کامل راجع به مدرسه استادی، روی تصویر زیر کلیک کنید:

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه دربارهٔ «رازهای موفقیت نفر اول مدرسه استادی (لایو پیام بهرام پور و محمدعلی زندی)»

 1. روانشناس ایرانی در تورنتو
  تورنتو با جمعیتی در حدود ۳ میلیون نفر، پرتردد ترین و پرجمعیت ترین شهر کانادا
  شناخته می‌شود. این شهر که بزرگ‌ترین مرکز اقتصادی
  کاناد می‌باشد، در مرکز انتاریو
  قرار دارد. بیشترین جمعیت ایرانی
  در کانادا، متعلق به استان انتاریو در تورنتو است.
  افرادی که در این شهر بزرگ کانادا زندگی می‌کنند، نیاز بیشتری به روانشناس ایرانی در تورنتو دارند، زیرا در تورنتو
  افراد مهاجر بسیاری با فرهنگ‌ها، مذهب‌ها
  و عقاید متفاوتی زندگی می‌کنند،
  که عادت کردن به شرایط و تطابق یافتن
  با محیط اطراف را بسیار دشوار کرده
  است.

 2. از مهم‌ترین دلایلی که باعث مهاجرت ما می‌شود، ادامه تحصیل، اوضاع بد اجتماعی، اقتصادی یا مالی، طلاق و یا ازدواج
  با فردی که به آن علاقه داریم، مشکلات اقلیمی مانند آلودگی آب‌وهوا و غیره است.
  اما قبل از مهاجرت باید بدانیم که ممکن است مشکلات
  روانی متعددی برای ما پیش بیایید که موجب نیاز ما به یک
  روانشناس ایرانی در کانادا می‌شود.

  چرا ممکن است مشکلات روانی برای ما ایجاد شود که موجب نیاز ما به مشاوره
  با روانشناس ایرانی در تورنتو شود؟

  چرا می‌گوییم حتماً نیاز به
  روانشناس ایرانی در کانادا هست
  و نمی‌توانیم از روان‌شناسان کانادایی استفاده کنیم؟

  چگونه یک روانشناس ایرانی در کانادا و شهرهای مختلف
  آن مانند تورنتو، مونترال و ونکوور پیدا کنیم؟

  ادامه این مقاله را دنبال کنید تا پاسخ این سوال ها را
  بدست آورید.

اسکرول به بالا