دانلود فیلم آموزش ترفندها و نحوه شروع سخنرانی

سرفصل های مهم این مقاله

دانلود فیلم آموزش ترفندها و نحوه شروع سخنرانی

دانلود فیلم آموزش ترفندها و نحوه شروع سخنرانی ، نحوه آغاز و شروع سخنرانی بسیار مهم است و اگر شما شروع خوبی در سخنرانی خود نداشته باشید می‌توانید مطمئن باشید که مخاطبان را در همان ابتدای کار از دست می‌دهید.

در این فیلم آموزشی 15 دقیقه‌ای به شما تکنیک‌هایی کاملاً کاربردی در مورد نحوه شروع سخنرانی ارائه خواهیم کرد.

در یک وبینار مشترک که سال گذشته برگزار شد و نام آن اسرار سخنرانان حرفه‌ای بود، من به این موضوع پرداختم که سخنرانان مطرح از چه ترفندهایی برای ایجاد جذابیت در صحبت‌های خودشان استفاده می‌کنند؟

و یکی از موضوعات بسیار مهم در سخنرانی است که چگونه صحبت خود را شروع کنیم.

 

دوره غیر حضوری سخنرانی و فن بیان را از دست ندهید

 

آموزش نحوه و ترفندهای شروع سخنرانی

در این فیلم 15 دقیقه‌ای راهکارهایی بسیار کاربردی و عملی برای شروع سخنرانی مطرح کرده‌ایم که شما می‌توانید برای سخنرانی خود یکی از آنها را استفاده کنید و مطمئن باشید که میزان توجه مخاطبان به شما بسیار بیشتر خواهد بود.

حقیقت این است که مخاطبان در ابتدای سخنرانی در مورد شما قضاوت خواهند کرد و در ابتدای صحبت (30 ثانیه اول)‌ قصد دارند تصمیم بگیرند که آیا باید به شما گوش کنند یا این که مشغول نگاه کردن به در و دیوار یا موبایل یا صحبت فرد کناری خود باشند.

بر همین اساس اگر سخنرانی شما شروع خوبی داشته باشد شانس بیشتری برای برقراری ارتباطی موثر و قدرتمند پیدا خواهید کرد و علاوه بر این مخاطب از آغاز در حداکثر حالت ممکن جذب شما و سخنرانی شما می‌شود، خودتان نیز تسلط بسیار بیشتر و بهتری بر سخنرانی‌تان خواهید داشت.

بنابراین شما باید این فرصت را مغتنم بشمارید و سعید کنید بهترین اقدام خود را برای شروع انجام دهید زیرا اگر بتوانید مخاطبان را در ابتدا با خود همراه کنید،‌ به احتمال زیاد در ادامه نیز خواهید توانست آنها را همراه خود نگاه دارید.

در فیلم زیر شما راهکار های مختلفی برای شروع صحبت خود خواهید یافت و مطئناً تعدادی از آنها به صورت اختصاصی برای شما مفید خواهد بود.

شما می‌توانید فیلم آموزش نحوه و ترفندهای شروع سخنرانی را از قسمت پایین مشاهده کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

 

  برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید  

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا