لطفاً تروریست نباشید!

سرفصل های مهم این مقاله:

لطفاً تروریست نباشید!

لطفاً تروریست نباشید! عنوان مقاله ای می باشد که بدلیل حادثه تروریستی که امروز 17 خرداد ماه اتفاق افتاد می پردازد و این حادثه خیلی ناراحت کننده بود…

هدف یک اقدام تروریستی چیست؟

در این فیلم محمدپیام بهرام پور به این موضوع می پردازد که در شرایط موجود چیکار کنیم  و برای دانلود این فیلم آموزشی کافیست به لینک زیر مراجعه کنید:

 

 

دانلود این فیلم

به نظرتون می خواستند همه ما را بکشند؟

نه!

فقط می خواهند ترسی ایجاد کنند و این اخبار پخش بشه و یه جوری قدرت نمایی کنند…

حالا تعدادی افراد بی اطلاع هستند که به این داستان دامن می زنند.

به نظرتون چه کمکی می تونه به ما بکنه؟

 

لطفاً تروریست نباشید!

 

منتقل کردن مطالب تلگرامی واقعاً اعتبار ندارد! صحتش تایید نشده!

مورد دوم: آدم زمانی که فکرش رو نمی کنه ممکنه از این دنیا بره!

ازتون خواهش می کنم به این نکته فکر کنید:

 

اگر همین الان از دنیا بریم ببینیم چی از خودمون به جا گذاشتیم؟

چه قدر بیشتر از یک نفر هستیم؟

 

به این فکر کنید که خیلی از اقدام های نادرست می تونه تبعات زیادی داشته باشه.

الان باید چیکار کنیم؟

الان به همبستگی نیاز داریم!

الان وقت صحبت سیاسی نیست!

پس خودتون وسیله تروریستی برای دیگران نشید!

و همه قدر آرامش رو بدونیم…

 

متن فیلم لطفاً تروریست نباشید!

سلام وقتتون بخیر

من محمد پیام بهرام پور هستم از مجموعه بیشتر از یک نفر.

حادثه تروریستی که اتفاق افتاد خیلی ناراحت‌کننده بود و من احساس می‌کنم وظیفه‌ام این هست که چند تا نکته رو خدمتتون عرض بکنم.

اولین نکته این هستش که یک لحظه فکر بکنیم ببینیم هدف یک اقدام تروریستی چیه؟

 

دوره حضوری سخنرانی و فن بیان را از دست ندهید

 

آیا اون ها می‌خواستن همه ما رو بکشن؟

نه اون ها می‌خوان یک ترسی ایجاد بکنن و این اخبار پخش بشه و یه جوری قدرت‌نمایی بکنن.

حالا یک تعداد افراد بی‌اطلاع هی دامن میزنن به این داستان، هی به هم میگن، بارها تکرار میکنن، واقعاً چه دلیلی داره این گفته بشه؟

چه کمکی میتونه به ما بکنه؟

و ازتون خواهش می‌کنم که خودمون ابزار تبلیغاتی گروه‌های تروریستی نشیم. خیلی‌ها به خاطر نداشتن دانش این کار رو انجام میدن یعنی دائماً این اخبار رو منتقل میکنن، میگن، اخبار رو پیگیری میکنن هی منتشر میکنن و از همه بدتر، از همه بدتر منتقل کردن مطالب تلگرامی هست که واقعاً اعتبار نداره و صحتش تأیید نشده.

این بدترین کار ممکن هست که فقط به ترس دامن میزنه؛ و خوب اگه این کار رو انجام میدین تبریک میگم. شما یک عضوی از گروه‌های تروریستی هستین چون دقیقاً دارین در راستای هدفشون اقدام می‌کنید.

مورد دوم بحث این اتفاق هستش که واقعاً آدم زمانی که فکرش رو نمی کنه ممکنه از این دنیا بره و خوب ما عزیزانی رو از دست دادیم توی این اتفاق؛ و ازتون خواهش می‌کنم به این نکته هم فکر بکنیم، من خودم هم باید فکر بکنم اگه همین الآن از این دنیا بریم، چی از خودمون به جا گذاشتیم و چقدر بیشتر از یک نفر هستیم، چه چیزی از ما به جا مونده؟

ازتون خواهش می‌کنم روی این‌ها فکر بکنید و دقت بکنید خیلی از اقدام‌ها میتونه تبعات خیلی زیادی داشته باشه و جایی که باعث تعجب من میشه، خیلی زیاد باعث تعجبم میشه، رفتارهای سیاسی برخی از افراده. ما یک تعداد هم وطنمون جونشون رو از دست دادن، خانواده هاشون دچار مشکل میشن و کلی اتفاقات مختلف اتفاق افتاده، یک عده دارند سیاسی بحث میکنن میگن این به خاطر فلان هست و این‌ها. من خواهش می‌کنم که اولاً برخورد کنید با کسانی که چنین برخوردی میکنن. هنوز دارن بحث انتخابات رو وسط میکشن. چیزی که الآن نیاز داریم همبستگی هست.

 

مقاله چرا قضاوت می کنیم؟ را از دست ندهید

 

چیزی که الآن نیاز داریم اتفاقات این شکلی نیستش که بیاییم سیاسی بحث کنیم. واقعاً متأسفم برای کسانی که تو این شرایط با جون یک عده دارن بازی میکنن و برداشت سیاسی میکنن.

ازتون میخوام که مراقب باشین که خودتون وسیله تروریستی نشین برای دیگران و مراقب باشین که از شما استفاده سیاسی هم نکنند تو این فضا.

از خدا آرامش میخوام برای همه جای دنیا، ازجمله کشور عزیزمون و این یک تلنگر خوبیه که یه خورده دقیق‌تر می تونیم قدر آرامش رو بدونیم.

 

 

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا