2,990,000 تومان (با تخفیف: 990 هزار تومان)

اطلاعات فوری دوره شبکه‌سازی

بعد از این دوره، می‌توانید با افراد اثرگذار ارتباطی دوطرفه و قدرتمند برقرار کنید و از موقعیت آن‌ها برای رشد فردی و کاری‌تان استفاده کنید.

شبکه سازی درست به شما کمک می کند که در کمترین زمان و با کمترین هزینه به اهداف خود برسید. شانس و احتمال موفقیتتان با داشتن ارتباطات قوی‌تر، بیشتر می‌شود.

محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده کنید)

مبلغ سرمایه گذاری : 4 میلیون و 900 هزار تومان است که با تخفیف کنونی، برای مدتی محدود می توانید این محصول را  900 هزار تومان تهیه کنید!

پیام بهرام پور، قرار است بهترین و کاربردی‌ترین موضوعات و تکنیک‌ها در مورد شبکه‌سازی قدرتمند و موثر را به شما آموزش دهد.

وقتی شبکه سازی را یاد بگیریم:

 

شبکه‌سازی یک خیابان تبادل ایده‌ها است

موفقیت در زمینه شغلی به‌میزان زیادی وابسته به گنجینه اطلاعات و ایده‌هایی است که در طی زمان از منابع مختلف گردآوری کرده‌اید.

شبکه سازی شما را برجسته می‌کند

توجه مردم به‌سرعت نسبت به افرادی که توانایی خوبی در ارتباط‌گرفتن با آن‌ها دارند جلب می‌شود. اگر در زمینه مهارت‌ها و خدماتتان برجسته باشید، موقعیت‌های همکاری و شغلی تازه‌ای برایتان ایجاد می‌شود.

شبکه سازی جاده‌ای به سوی فرصت‌های تازه‌تر

وقتی توجه مردم نسبت جلب شد، دریچه‌ای به فرصت‌های تازه‌تر رو به شما باز می‌شود. اشخاصی که فکر کسب‌وکاری روشنی دارند و در گذر زمان شبکه سازی را به‌خوبی انجام داده‌اند فرصت‌های تازه‌تری دارند.

با شبکه سازی توانایی‌هایتان را ارزیابی کنید

فکر می‌کنید سطح فعلی شما در زمینه شغلی‌تان بلندترین جایگاهی است که می‌توانید به آن برسید؟ داشتن مدارک و گواهی‌ها قابل تحسین است، اما نقشه رسیدن به سطح موردنظر را با شبکه‌ای قوی و رابطه‌ای خوب با دیگران خواهیم داشت.

نتورکینگ هوش خلاق شما را بهبود می‌بخشد

با شبکه سازی قوی، توانایی‌های فکری و عقلانی در مشاغل گوناگون با ارتباطاتی که در طول زمان با افراد دیگر برقرار کرده‌اید به‌طرز چشمگیری بهبود می‌یابند. حتی ارتباطی ساده با یک نفر می‌تواند مسیر زندگی را عوض کند!

با شبکه سازی توانایی‌هایتان را ارزیابی کنید

فکر می‌کنید سطح فعلی شما در زمینه شغلی‌تان بلندترین جایگاهی است که می‌توانید به آن برسید؟ داشتن مدارک و گواهی‌ها قابل تحسین است، اما نقشه رسیدن به سطح موردنظر را با شبکه‌ای قوی و رابطه‌ای خوب با دیگران خواهیم داشت.

شبکه سازی شما را از پشتیبانی افراد رده‌بالا بهره‌مند می‌کند

شبکه سازی خوب با افراد رده‌بالا در همان زمینه شغلی‌تان می‌تواند پشتیبان شما در زمان‌های دشوارِ احتمالی باشد. این افراد رده‌بالا می‌توانند به شما کمک کنند تا به‌صورت بهینه‌ای چالش‌های خود را مدیریت کنید.

مدرس دوره شبکه سازی کیست؟
پیام بهرام پور، مدرس‌ سخنرانی و مهارت‌های ارتباطی و کسب و کار
سرفصل‌های این دوره
چگونه ارتباطات دوستانه برقرار و دوستان خوبی پیدا کنیم؟
 چطور با آدم‌هایی ارتباط داشته باشیم که ما را به بالا هل بدهند؟
 اشتباهات رایجی که اجازه شبکه‌سازی شخصی به ما نمی‌دهند!
 چرا شبکه‌سازی از اعتمادبه‌نفس هم مهم‌تر است؟
 مدل VISAN در شبکه‌سازی چیست؟
 چگونه پارتی بسازیم و همه‌جا از آن‌ها استفاده کنیم؟
 چگونه ارتباطات بیزنسی و کسب‌وکاری مؤثر شکل دهیم؟
 چگونه با افراد هم‌صنف و قدرتمند، ارتباط مؤثر برقرار کنیم؟
 چگونه از ارتباطات، برای رشد کسب‌وکارمان استفاده کنیم؟
 چطور جای خودمان را بین بزرگان و افراد موفق باز کنیم؟
 چطور شبکه‌سازی را به یک سیستم اتوماتیک تبدیل کنیم؟
 افراد هدف برای شبکه‌سازی کجاها هستند؟
 اولین گام برای شروع شبکه‌سازی قدرتمند چیست؟​

و یک مزیت مهم: گارانتی بازگشت 100 درصد وجه!😲

در مجموعه ما، بابت هر ریالی که مشتریان به ما پرداخت می‌کنند، گارانتی بازگشت وجه داریم. آن هم بدون قید و شرط! هزاران نفر در دوره‌های ما شرکت کرده و محصولاتمان را خریده اند. اما فقط به قدر انگشتان دست درخواست بازگشت وجه زده‌اند که ما با کمال میل تقدیمشان کرده‌ایم. ما آنقدر به آموزش‌هایمان اعتماد و ایمان داریم که برای همه محصولات و دوره‌هایمان گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه قرار داده‌ایم.

یعنی شما این محصول را تهیه می‌کنید و اگر به هر دلیل از محتوای آن راضی نبودید، وجه شما به صورت کامل به شما برگردانده می‌شود و برای آن، سوالی از شما نمی‌پرسیم…!

 

مبلغ سرمایه گذاری

2,990,000 تومان (با تخفیف: 990 هزار تومان)

اسکرول به بالا