شناخت رسالت فردی (قسمت سوم پادکست های آموزشی)

سرفصل های مهم این مقاله

پیام

۵۲ اشتباه خطرناک مدیران که باعث انهدام کسب‌وکار می‌شود!!

با قسمت سوم پادکست های آموزشی بیشتر از یک نفر با دانیال نظامی همراه هستید. امیدواریم در دو پادکست قبل حسابی بهتون خوش گذشته باشه؛ در این پادکست ها آموزش می‌بینیم، تمرین می‌کنیم و هم کلی با هم خوش میگذرونیم.
دوست دارید بدانید در دو پادکست آموزشی بیشترازیک چه خبر بوده؟ برای با خبر شدن از آنها روی لینک های زیر کلیک کنید

قست اول: چطور ورودی های ذهنمان را کنترل کنیم؟ (پادکست آموزشی، قسمت اول)

فقط آدم های مشهوررسالت ندارند

در این قسمت می خواهیم درباره یک مسئله فوق العاده مهم صحبت کنیم که به قول اساتید حلقه گم شده زندگی درصد زیادی از انسان هاست البته منظورمان از درصد زیاد یعنی بیش از نود درصد! بله بیش از نود درصد از مردم جامعه ما به آن دچار هستند؛ رسالت فردی و پیدا کردن معنای زندگی موضوع مورد بحث ما در این پادکست است. که با آقای علی اکبر قزوینی «مدرس بهبود و تحول فردی» به مصاحبه ای پرداخته ایم.

برای گوش دادن به این فایل صوتی روی لینک زیر کلیک کنید

شما رسالتتون از زندگی را پیدا کردید؟

طبق آماری که گفته شده تنها 3 درصد از دانشجویان پس از فارق التحصیلی از دانشگاه به شغل مرتبط با تحصیلات خود مشغول شدند. و باقی به مشاغل متفرقه مشغول هسستند. در یک جامعه انسان ها یا رسالتشان را پیدا کردند یا کارشان پیدا کردن رسالتشان است، شما جزو کدام دسته هستید؟ آیا رسالت خود در زندگی را پیدا کردید یا نمیدانید چه رسالتی در زندگی دارید؟ در ادامه به توضیح کوتاه از رسالت در زندگی میپردازیم برای اینکه با این مفهوم به طور کامل آشنا شوید در ابتدا به فایل صوتی که در اول صفحه گذاشته شده گوش دهید.

رسالت در زندگی یعنی چه؟

رسالت چیزی فراتر از هدف در زندگی است درواقع رسالت همان هدف نهایی شما از زندگی است. به دور و برتان نگاهی بیندازید حتما افرادی را دیده اید که در رفاه کامل مالی هستند و ثروت فراوانی دارند اما حال خوبی ندارند چون زندگیشان یکنواخت است و نمیدانند که چه چیزی از زندگی میخواهند اصلا برای چه رسالتی آفریده شده اند. و هدفشان از زندگی چیست؟ اگر هنوز هدفی را برای خود در زندگی انتخاب نکرید پیشنهاد میکنیم فیلم سمینار رایگان هدف گذاری حرفه ای را که در لینک زیر است دانلود کنید.

چطور رسالتمون را پیدا کنیم و از سردرگمی بیرون بیایم؟

یکی از مهمترین دغدغه ها همین سوال است که ما چطور میتوانیم رسالت خودمان را پیدا کنیم و خیلی سریعتر از این سردگمی دربیایم. بین رسالت و شغل تفاوت بسیاری وجود دارد یعنی ممکن است که شغل ما و کاری که در حال انجام آن هستیم لزوما رسالت ما نباشد. دردنیای امروزی چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که شغلی را انتخاب کنیم که به زندگی ما معنا می دهد. شغلی را انتخاب کنیم که با رسالتمان یکی و یا همخوان باشد. پیدا کردن رسالت کار آسانی نیست و زمان بر است. با استرس و اضطراب رسالت پیدا نخواهد شد اما چیزی که وجود دارد این است که ما باید پیدا کنیم که علایقمان چه چیزهایی هستند و به چه موضوعاتی بیشتر علاقمند هستیم. این موضوع باعث می شود ما در مسیر رسیدن به رسالتمان باشیم. برای اینکه بیشتر با این مفهوم آشنا شوید حتما فایل صوتی را دانلود کنید مصاحبه کاملی با علی اکبر قزوینی درباره رسالت و نحوه رسیدن به آن داشته ایم.

رسالت بیشتر از یکی ها چیست؟

در مجموعه بیشتر از یک نفر ما تلاش می کنیم با آموزش هایمان مدرس هایی را تربیت کنیم که آن ها نیز به دیگران آموزش دهند و سر هر چهارراهی یک موسسه آموزشی باشد؛ بعد از گوش دادن فایل صوتی به رسالتتان در زندگی فکر کنید؛ ببینید رسالتتان در زندگی چیست و با ما به اشتراک بگذارید.

پیام

۵۲ اشتباه خطرناک مدیران که باعث انهدام کسب‌وکار می‌شود!!

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا