با سخنوران

سخنوران بزرگ دنیا تجربیات ارزشمندی دارند که اگر به چکیده این تجربیات دسترسی داشته باشیم می‌توانیم فوق‌العاده بدرخشیم. خوشحالم که با ارتباطاتی که با برترین سخنرانان و مدرسان دنیا دارم، به مهم‌ترین تجربیات آنها در سخنرانی دسترسی داشته باشیم:

درباره پروژه «با سخنوران»

 

👈برای دانلود ویدیو کلیک کنید👉

 

من محمد پیام‌ بهرام‌پور هستم، مدیر باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد تهران و در پروژه «با سخنوران» از بهترین و مطرح‌ترین مربیان سخنرانی و فن بیان و همچنین مشهور‌ترین سخنوران و سخنرانان حال حاضر دنیا این سوال را پرسیدم که:

اگر فقط به اندازه یک 140 کاراکتر فرصت داشتید تا مهم‌ترین اصل در سخنرانی را که به تجربه به دست آورده‌اید را بگویید، چه چیزی را با مردم ایران به اشتراک می‌گذاشتید؟

 

سخنوران

در این پروژه قصد دارم با دریافت پیام‌هایی اختصاصی از بهترین‌های حیطه سخنوری و فن بیان، مردم کشور عزیزم ایران را با مهم‌ترین ایده‌های سخنرانی و فن بیان از نظر بهترین‌های سخنوری آشنا نمایم و تحلیل کاملی بر جملات این افراد بنویسم و هدف از پروژه با سخنوران این است که دایره‌المعارف کاملی از مهم‌ترین ایده‌های سخنرانی و فن بیان از بهترین سخنوران دنیا به صورت متحد و منسجم جمع آوری کنیم.

ملاک انتخاب سخنرانان پروژه با سخنوران

ما در پروژه با سخنوران تصمیم گرفتیم که از بهترین‌های دنیا بهره بگیریم و البته خودمان را محدود به این موضوع نکرده‌ایم که افراد مخاطب ما لزوماً فقط مربیان سخنرانی و فن بیان باشند بلکه گاهی اوقات از سخنرانان حرفه‌ای که حیطه فعالیت آنان مقوله‌ای به جز سخنرانی و فن بیان است اما سخنرانی های درخشانی داشته اند نیز در این پروژه حضور دارند.

همچنین گفتنی است که تا اطلاع ثانوی تصمیم نداریم که از سخنرانان ایرانی در این پروژه استفاده کنیم و هدف این پروژه ارتباط مردم ایران با بهترین های دنیا و سخنرانان در کلاس جهانی است.
اگر تمایل دارید که سخنرانی را در این پروژه معرفی کنید می‌توانید از طریق فرم تماس با ما با ما در تماس باشید. خوشحال می‌شویم سخنرانان جهانی مورد نظر شما را نیز در پروژه با سخنوران داشته باشیم.

نوشته‌های پروژه با سخنوران
 

 

با سخنوران، (بکستا تیانی Bexta Tierney)

 

 

با سخنوران، رج اتول (Reg Athwal)

 

با سخنوران، جولین ترژر (Julianne Treasure)

 

 

با سخنوران، الکسا فیشر (Alexa Fischer)

با سخنوران، لورا برگلز (Laura Bergells)

 
با سخنوران، تی جی واکر ( TJ Walker)

 

با سخنوران، نانسی دوارتی (Nancy Duarte)

     با سخنوران، میشل میزر (Michelle Mazur)

اسکرول به بالا