دانلود فیلم آموزش ساخت آواتار در سخنرانی

سرفصل های مهم این مقاله

دانلود فیلم آموزش ساخت آواتار در سخنرانی

دانلود فیلم آموزش ساخت آواتار در سخنرانی ، امروزه کمپانی‌های بزرگ دنیا، برای این که شناخت بسیار کاملی از مخاطب خود داشته باشند، اقدام به ساخت یک مدل از مخاطبان خود می‌کنند و آن را آواتار (Avatar) می‌نامند.
این موضوع از فیلم آواتار نشأت گرفته و اگر با فیلم آواتار آشنایی ندارید، این چند پاراگراف انتهایی را بخوانید و اگر آشنایی دارید،، کافیست که فیلم آموزشی کاربرد ساخت آواتار در سخنرانی را دانلود کنید.

فیلم آموزش ساخت آواتار در سخنرانی

شما می‌توانید فیلم ساخت آواتار در سخنرانی را از قسمت پایین مشاهده کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

  برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید   

 

همچنین می‌توانید فایل صوتی ساخت آواتار در سخنرانی را با کیفیت بسیار بالا از قسمت پایین گوش کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

 

   برای دانلود فایل صوتی با کیفیت بسیار بالااینجا کلیک کنید 

 

فیلم آواتار داستان هجوم زمینیان به یک سیاره خارج از منظومه شمسی برای تصرف منابع معدنی و طبیعی خاص آن است و برای دسترسی به این منابع باید از موجودات انسان مانند آنجا اطلاعاتی به دست آورد که از همین رو، انسان‌ها شخصیت‌هایی به نام آواتار خلق می‌کنند که جسم آنها کاملاً شبیه موجودات هوشمند آن سیاره است و اما توسط یک انسان از طریق ذهن او کنترل می‌شود.

 

 

دوره غیر حضوری سخنرانی و فن بیان را از دست ندهید

 

 

جیک سالی (به بازیگری سام ورتینگتن)، سربازی جانباز بر روی ویلچر است که هنگام خدمت در تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا از ناحیه دو پا فلج شده‌است.

هنگامی که او را برای پروژه آواتار بعنوان خلبان یکی از بدن‌ها بکار می‌گیرند، او طبق ماموریتش سعی در رخنه کردن در بومیان و کشف رموز و اطلاعات سری آنان می‌پردازد.

اما تدریجاً طی ماجراهایی با «نیتیری» (با صدای زویی سالدانا)، شاهزاده و دختر بزرگ قبیلهٔ ناوی‌ها تدریجاً پیوند عاطفی برقرار می‌کند و رفته‌رفته پی به عمق زبیای فرهنگ بومیان برده، و سعی می‌کند به آنها کمک کند، تا جایی که مجبور است سرانجام در برابر نسل انسان‌های غاصب، یعنی نوع خودش، قرار گیرد…

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا