روش های خرید

هر جور راحتید محتوای محصول آموزشی را دریافت کنید!!!

در مجموعه بیشتر از یک نفر ما سعی کرده اییم که محصولات را در انواع مختلفی در اختیار شما دوست عزیز قرار دهیم. شما می توانید محصولات را در سه شاخه اصلی حضوری، غیر حضوری و یا کتاب تهیه کنید.

حضوری:

شامل کارگاه ها، سمینار ها، همایش ها، دور همی ها و هر رویدادی هست که به صورت حضوری در خدمت شما خواهیم بود. مجموعه بیشتر از یک نفر تا به حال در شهر تهران، اصفهان، شیراز، بندرعباس و ارومیه، گرگان، مشهد، زابل، بوشهر، قشم، اهواز و چند شهر دیگر ایران و همچنین در استانبول و قونیه ترکیه، گیرنه در قبرس، و دبی رویدادهای آموزشی بسیاری را برگزار کرده است. و به زودی در سراسر کشور و شهراهای مطرح دنیا می توانید از خدمات حضوری مجموعه بیشتر از یک نفر استفاده کنید.

غیر حضوری:

محصولاتی برای استفاده از آنها، نیازی به حضور شما در مجموعه بیشتر از یک نفر نیست، در هر جای دنیا کهباشید می توانید از محصولات غیر حضوری بیشتر از یک نفر استفاده کنید.که در این صورت شما دو انتخاب دارید یا بسته های آموزشی ارسالی را تهیه می کنید که ما محصول را به آدرس پستی شما می فرستیم و یا محصولات آنلاین و دانلودی را تهیه می کنید و می توانید محصولات را آنلاین مشاهده و یا دانلود کنید.

بسته های ارسالی:

این بسته ها پکیج های DVD، CD، و یا فلش هستند، ممکن بسته بندی باشند یا محتویات دیگری مثل جزوه، فلش کارت یا ابزار های آموزشی دیگری همراه آنها باشد. محتویات بسته های ارسالی را می توانید در تب بسته ارسالی هر محصول به دقت مطالعه کنید. این گزینه بیشتر برای دوستانی است که دوست دارند یک نسخه فیزکی از محصول داشته باشند و یا محصولاتی که حجم بسیار بالایی دارند و شما ترجیح می دهید به جای مصرف حجم اینترنت نسخه فیزیکی آنها را داشته باشید و یا اینکه میخواهید بسته را به کسی هدیه بدهید.

نکته قابل توجه این است که ما بسته ها را در تهران کمتر از 6 ساعت اداری و در شهرهای دیگر کمتر از سه روز کاری محصول را به دست شما می رساینم. تمام هدف ما این است که شما بهترین تجربه موفقیت آمیز خرید را داشته باشید.

آنلاین و دانلودی:

شامل فایل های آموزشی محصول است که شما می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید  و یا دانلود کنید. این فایل ها با توجه به محصول آموزشی ممکن است تصویری، صوتی، و یا نوشتاری باشد و در قالب های MP4، MP3، PDF، PowerPoint، و غیره باشد.

در صورت انتخاب روش دریافت آنلاین و دانلودی بلافاصله پس از خرید محصول دسترسی شما به محصول باز می شود و میتوانید محصول را مشاهده کنید و یا دانلود کنید.

ترکیبی:

روش ترکیبی همانطور که از اسمش پیداست ترکیبی از دو روش قبلی است. یعنی کسانی که محصولات را به صورت ترکیبی خریداری می کنند هم بسته محصول برای آنها ارسال می شود و هم دسترسی آنها به فایل های محصول باز می شود. معمولا بسته های ترکیبی شامل تخفیف نیز هستند.

 

کتاب:

کتابهایی که در بیشتر از یک نفر فروخته می شوند، ممکن است در انواع قالب ها به شما تقدیم شوند.

نسخه چاپی:

کتاب فیزیکی است که به آدرس پستی شما ارسال می شود

نسخه الکترونیکی:

که شامل فایل های کتاب است. ممکن است کتاب صوتی و یا فایل پی دی اف کتاب باشد

ترکیبی :

هم نسخه چاپی برای شما ارسال می شود همچنین فایل های کتاب نیزی به شما داده خواهند شد.

 

 

اسکرول به بالا