دانلود رایگان فیلم آموزشی چه عواملی حواس مخاطبان را پرت می کند؟

سرفصل های مهم این مقاله:

دانلود رایگان فیلم آموزشی چه عواملی حواس مخاطبان را پرت می کند؟

 

دانلود رایگان فیلم آموزشی چه عواملی حواس مخاطبان را پرت می کند؟ ، قبلاً راجع به قانون 10 دقیقه در سخنرانی درباره دامنه توجه دیگران صحبت کردم، همچنین با جلب توجه دیگران آشنا شدید و فیلم آموزشی نمودار جلب توجه را منتشر کرده‌ام.

عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود مخاطبان در سخنرانی به ما گوش ندهند.

 

چه عواملی حواس مخاطبان را پرت می کند؟

 

در این فیلم آموزشی ما لیستی بلند بالا از این عوامل را معرفی می کنیم تا شما با حذف این عوامل از سخنرانیتان، بتوانید توجه بیشتری را به خود جلب کنید.

این فیلم بخشی از وبینار (سیمنار آنلاین) ترفندهای میخکوب کردن مخاطبان در سخنرانی است.

در این بخش از فیلم شما با عوامل حواس پرت کننده در سخنرانی آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت چطور با حذف عواملی که حواس مخاطبتان را پرت می‌کند تمام حواس و توجه مخاطب و شنونده سخنرانی و ارتباط‌تان را معطوف خود کنید و با حفظ و هدایت این توجه و تنظیم سخنرانی‌تان بر اساس آن حداکثر استفاده را از زمان، سخنرانی‌تان و توجه مخاطب ببرید.

امیدوارم با دیدن این فیلم آموزشی، درک عوامل و مواردی که می‌تواند موجب پرت شدن حواس مخاطبتان شود و کنترل آن‌ها با مخاطبانی حواس جمع‌تر کسب کنید و سخنرانی بهتر و ارتباط موثر تری داشته باشید.

شما می‌توانید فیلم آموزشی چه عواملی حواس مخاطبان را پرت می‌کند؟ را از قسمت پایین مشاهده کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

download-it

برای دانلود فایل ویدئویی امروز اینجا کلیک کنید

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا