دانلود رایگان 90 صفحه کتاب جعبه ابزار سخنرانی

سرفصل های مهم این مقاله:

کتاب جعبه ابزار سخنرانی

دانلود رایگان 90 صفحه کتاب جعبه ابزار سخنرانی ، سوال جدی که باید از خود بپرسیم این است که ما روزانه چند ساعت می‌نویسم؟
 و چند ساعت صحبت می‌کنیم؟

همیشه در کلاس ها و جلسات مشاوره آموزش سخنرانی و فن بیان، این سوال را از مخاطبان می‌پرسم و زمانی که به این موضوع فکر می‌کنند تعجب می‌کنند که چقدر برای نوشتن خود وقت صرف کردن و سال‌ها درس خوانده‌اند اما تقریباً هیچ زمانی به بحث بیان، سخنوری و صحبت کردن خود اختصاص نداده‌اند!
این در حالی است که اکثر افراد موفق، به خوبی از اهمیت سخنرانی و مهارت های کلامی مطلع هستند

و می‌دانند که یکی از ستون های اصلی موفقیت، بیان مناسب است و به شما نیز تبریک می‌گویم که تصمیم گرفته‌اید بر روی این مهارت خود سرمایه گذاری کنید و مطمئن هستم که به زودی زود، نتایج بسیار خوبی را کسب خواهید کرد.

کتاب «جعبه ابزار سخنرانی» به این منظور نوشته شده که شما بتوانید تمام ابزارهای مورد نیاز برای اجرای یک سخنرانی را به سادگی در آن بیابید و بتوانید با کمترین زحمت و با بهینه ترین روش، یک سخنرانی ارزشمند و تأثیرگذار تهیه کنید.

 

دوره رایگان سخنرانی و فن بیان را از دست ندهید

 

در این کتاب، مطالبی را ارائه کردم که شما برای هر سخنرانی به آنها نیاز دارید و سعی کردم خلاصه، اما به اندازه کفایت مطالب را ارائه کنم.

این کتاب به صورت یک راهنمای گام به گام، با دستورالعمل هایی اجرایی و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا سخنرانی‌های خود را از انتخاب موضوع تا اجرا و ارائه (و حتی پس از آن) طراحی کنید. 

در مورد مطالب این کتاب می‌توانم به شما یک تضمین بدهم! به تمام مطالب این کتاب با همه وجودم اعتقاد دارم و همه آنها را تجربه کرده‌ام و در سخنرانی‌های بسیاری از اساتید دانشگاه، مدیران برجسته مؤسسات بزرگ، مقامات سیاسی و سخنرانان مشهور به کار بسته‌ام و نتیجه شگفت‌آور آن‌ها را مشاهده کرده‌ام.

و تضمین من این است که اگر همین الان تصمیم بگیرید که برای فن بیان و سخنوری خود -که جزئی اجتناب ناپذیر در موفقیت هر انسان موفق است- برنامه‌ای منسجم بریزید و روزانه فقط 15 دقیقه وقت بگذارید و تمرینات این کتاب را انجام دهید بدون شک در کمتر از 2 ماه نتیجه فوق‌العاده کسب خواهید کرد.

 

دانلود رایگان 90 صفحه از کتاب جعبه ابزار سخنرانی

با توجه به اتمام موجودی چاپ اول کتاب جعبه ابزار سخنرانی و درخواست تعداد زیادی از دوستان برای تهیه آن،‌ و از طرفی تمایل من برای تکمیل و ارائه ویرایش دوم آن و در نتیجه تأخیر در انتشار کتاب در حدود چند ماه، تصمیم گرفتیم این کتاب را به صورت بخش بخش منتشر کنیم.

مقدمه این کتاب توسط خانم Diane Windingladn مربی و مدرس سخنرانی و مولف کتاب پرفروش Small Talk Big Result  نوشته شده است.

 

کتاب جعبه ابزار سخنرانی

شما می‌توانید 3 فصل ابتدایی این کتاب (90 صفحه)‌ را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

  برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید   

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان 90 صفحه کتاب جعبه ابزار سخنرانی»

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   متاسفانه این کتاب قابل تهیه نمیباشد ما به شما پیشنهاد میکنیم از دوره رایگان صحبت در جمع، سخنرانی و فن بیان استفاده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام آقای طهماسبی
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   متاسفانه این کتاب قابل تهیه نمیباشد ما به شما پیشنهاد میکنیم از دوره رایگان صحبت در جمع، سخنرانی و فن بیان استفاده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

اسکرول به بالا