دانلود فیلم سوالی که تمام سخنرانان بین المللی از من پرسیدند

سرفصل های مهم این مقاله:

در همه برنامه‌های باشگاه سخنرانی و فن بیان که قصد دعوت از سخنرانان مطرح خارجی را داشتم، اتفاق جالبی رخ داد! تمام این سخنرانان معروف مثل Diane Windingland خانم لورا برگلز   آقای تی جی واکر خانم جزرا کی و …. به محض دعوت از آنها – پیش از این که به من جواب مثبت بدهند – از من سوالاتی کاملاً مشابه و البته بسیار بسیار حرفه‌ای می‌پرسیدند.

این سوالات آنقدر مشابه بودند که اگر نمی‌دانستم که آنها با یکدیگر ارتباطی ندارند، تصور می‌کردم یک نفر مشغول جواب دادن به من است!

 

سوالی که تمام سخنرانان بین المللی از من پرسیدند

اما حقیقت این است که همه ما به عنوان یک سخنران باید این سوالات را بشناسیم، بدانیم چه اطلاعاتی باید در مورد مخاطبان داشته باشیم و چه موضوعاتی برای آنها جذاب است.

در این فیلم آموزشی که از چهارمین باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد انتخاب شده است به این سوالات پرداختم و مطرح کردم که چطور باید به این سوالات پاسخ داد.

در این فیلم به سوال مشابهی که همه سخنرانان حرفه‌ای در طول زمان از پرسیدند می‌پردازیم و با اهمیت این سوال و ماهیت پاسخ مناسبی که باید برای این سوال داشته باشیم تا سخنرانی، فن بیان و ارتباط موثر با کیفیت‌تری داشته باشیم و اثر بخشی‌مان بر مخاطب مورد نظرمان ارتقا یابد آشنا خواهیم شد.

امیدوارم از این فیلم نهایت استفاده را ببرید و با استفاده از آن سخنرانی‌های بسیار بهتری داشته باشید.

شما می‌توانید فیلم سوالی که تمام سخنرانان بین‌المللی از من پرسیدند را از قسمت پایین مشاهده کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید 

مطالب محبوب سایت:

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا