اکوسیستم سخنرانی-گزارش جلسه اول از هشتمین دوره جامع سخنرانی اصفهان

سرفصل های مهم این مقاله:

اولین جلسه از دوره جامع سخنرانی و فن بیان اصفهان در روز چهارشنبه 25 مهرماه 1397 در یک بعد از ظهر خوب پاییزی از ساعت 17 جلسه اول آغاز شد و 21 هنرجوی پرانرژی در کلاس حاضر شدند. این جلسه با همکاری موسسه پویش توسط رضا غفارزاده برگزار شد.

دوره فن بیان اصفهان

دوره چطور آغاز شد؟

در آغاز جلسه برای اینکه به اصطلاح «یخ بچه ها آب شود» ابتدا دوره تشریح داده شد و مدرس، خود را معرفی کرد. سپس مدرس از هنرجویان خواست که خود را معرفی کنند و برای اینکه معرفی کامل تری داشته باشند، هرکدام از آنها خود را به 5 نفر دیگر از بچه های کلاس معرفی کنند. این کار کمک کرد تا صمیمیت بین بچه ها برقرار شود و آنها راحتتر با هم ارتباط برقرار کنند.

جلسه اول دوره جامع سخنرانی

پیام استاد بهرام پور برای حاضرین در کلاس

در ابتدای جلسه، پیام استاد محمدپیام بهرام پور برای حاضرین در کلاس پخش شد. او در این پیام تاکید زیادی بر جدی گرفتن تمرینات توسط هنرجویان کرد و به آنها گفت که اگر برای تمرینات به اندازه کافی وقت نگذارند و آنها را جدی نگیرند، این کلاس ها تنها و تنها وقت تلف کردن است و هیچ فایده ای ندارد.

دوره جامع سخنرانی و فن بیان در اصفهان

اکوسیستم سخنرانی؛ اولین مبحث این کلاس

رضا غفار زاده در مورد کلیات سخنرانی و اکوسیستم آن توضیح داد و به پیوست آن، تمرینات پرنشاطی مثل تمرین سه دقیقه ای سخنرانی دوستان در جمع انجام شد و نکات مثبت و قابل بهبود برای هرکدام از هنرجوها در برگه های چک های نظردهی ثبت شد.

اکوسیستم سخنرانی

این جلسه پرنشاط، از هشتمین دوره جامع سخنرانی و فن بیان اصفهان در ساعت21 شب بعد از جلسه پرسش و پاسخ و رفع اشکال، پایان یافت.

 

برای اطلاع از دوره جامع سخنرانی و فن بیان کلیک کنید

 

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا