اثر کارهای کوچک در شخصیت شما

سرفصل های مهم این مقاله:

اثر کارهای کوچک در شخصیت شما

 

اثر کارهای کوچک در شخصیت شما چگونه است !!! تغییرات کوچک می توانند نتایج اعجاب آور و بسیار بزرگی در پی داشته باشند و از همین رو باید مراقب کارهای کوچک خوب باشیم.

 

در این فیلم آموزشی که توسط محمدپیام بهرام پور ضبط شده است توضیح داده ایم که کارهای کوچک می تواند در ادامه چه اثراتی رو رفتار ما داشته باشد؟ و چه کمکی به شخصیت ما می کند؟

 

برای مشاهده فیلم آموزشی کافیست روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

 

برای دانلود فیلم آموزشی کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

دانلود این فیلم

 

گزیده ای از فیلم اثر کارهای کوچک در شخصیت شما

 

1.ما معمولاً کارهای کوچیک رو در زندگی مون بی ارزش می بینیم!

 

مثلاً اگه یه بار ورزش نکنم یا یه بار مسواک نزنم چی میشه؟!

 

2.اثر کارهای کوچک روی شخصیت ما خیلی زیاد هست

 

خیلی ها کارهایی که می تواند تغییرات زیادی رو توی زندگی شان و ارتباطات شان با دیگران داشته باشه رو انجام نمی دهند.

به گفته جیم ران:

 

کارهایی که انجام دادنشون ساده است، همون قدر هم انجام ندادنشون ساده است….

 

3.مراقب حرف ها، ارتباطات، تصمیم ها و رفتارهامون باشیم

 

یادمون باشه وقتی یه کار کوچیکی رو انجام میدیم یا انجام نمیدیم مراقب حرف ها، ارتباطات، تصمیم ها و رفتارهامون باشیم.

 

شاید خود آن کار مهم نباشد اما اثری که در ارتباطات ما می گذاره خیلی مهم هست.

 

شخصیت شناسی خودمان

 

یادمان باشد هر کار ما، حتی کوچک، اثری بزرگ دارد که شاید در همان لحظه ما نبینیم…

 

متن فیلم اثر کارهای کوچک در شخصیت شما

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

به نام آنکه هستی نام از او یافت فلک جنبش زمین آرام از او یافت.

 

سلام دارم به شما همراهان عزیزم جایی که تلاش می‌کنیم تا دنیایمان تبدیل بشود به‌جایی بهتر برای زندگی کردن تا خودمان، عزیزانمان و همه از زندگی لذت ببرند.

 

در این ویدئو می‌خواهم موضوع خیلی کوچک را بگویم که اثرات خیلی بزرگی دارد و آن همین است که ما کارهای کوچک را در زندگی‌مان معمولاً دست کم می‌گیریم، مثلاً می‌گوییم اگر یک‌شب مسواک نزنم چه می‌شود، یا اگر یک‌بار ورزش نکنم چه می‌شود؟

 

یا حالا اگر هم فلان کار را نکنم چه می‌شود؟ هی کارهای کوچک و کوچک که واقعاً هم کارهای مهمی نیستند، خب پنج دقیقه بگذارید برای اهدافتان هرروز صبح، خب حالا اگر یک‌بار این کار را انجام ندهم چه می‌شود؟ واقعیت این است که اگر همان را یک‌بار انجام ندهید به‌خودی‌خود برای آن کار چیزی اتفاقی نمی‌افتد.

 

ده تست شخصیت شناسی مشهور

 

حتی هم اگر ده بار آن کار را انجام ندهید اتفاق خیلی مهمی نمی‌افتد، اما یک نکته‌ای که دانستن آن باعث که مسیر ارتباطی من خیلی زیاد تغییر بکند و وارد این بشود این است که: یادمان باشد یک کار کوچکی که ما انجام می‌دهیم شاید آن کاری که انجام می‌دهیم کار بزرگی نباشد ولی اثری که بر شخصیت من می‌گذارد خیلی خیلی قدرتمند است.

 

یعنی: وقتی‌که من یک‌بار مسواک نمی‌زنم می‌گویم ولش کن، آره یک‌بار در تمام سال مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی کمی در شخصیت من اهمال‌کاری می‌شود و ممکن است آدم کمی بعد به خودش بیاید و بگوید: ااا من چقدر عوض‌شده‌ام.

 

صرف انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای کوچک، فکر می‌کنم جیم ران این جمله را گفته است: کارهایی که انجام دادنشان ساده است، همان‌قدر هم انجام ندادنشان ساده است و نگاه می‌کنیم و می‌بینیم کسانی هستند که کارهای بسیار بسیار ساده ایی را که می‌توانند زندگی‌شان را خلی خوب تغییر بدهند را انجام نمی‌دهند، پس مراقب باشیم کارهایی که انجام دادنشان خیلی ساده است انجام ندادنشان هم به همان مقدار ساده است.

 

شخصیت پردازی چیست؟

چگونه به شخصیت دیگران پی ببریم ؟

 

پس مراقب حرف‌هایمان، ارتباطاتمان، تصمیم‌هایمان و رفتارهایمان باشیم، مراقب کارهای کوچک باشیم شاید خود آن کار مهم نیست اما اثری که در ارتباطاتمان می‌گذارد واقعاً زیاد باشد و اگر به آن آگاه نباشیم می‌تواند برای ما دردسر و مشکل ایجاد بکند.

 

ممنون که به این ویدئو توجه کردید، دانستن این موضوع به خود من هم کمک کرد باعث شد تغییرات خوبی داشته باشم و مراقب شخصیت خودم باشم و حراست کنم و حفاظت کنم و مراقبت کنم از شخصیت خودم کارهای کوچکی که نکند که آن‌ها برای من مشکل درست کنند.

 

ممنون هستم از توجهتان به این ویدئو، امیدوار هستم که تلاش بکنید دنیایمان جای بهتری برای زندگی کردن بشود.

 

من محمد پیام بهرام پور هستم از مجموعه بیشتر از یک نفر جایی که تلاش می‌کنیم بیشتر و مؤثرتر از یک نفر باشیم تا دنیایمان جای بهتر برای زندگی باشد.

 

 

 

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا